Rekomendacje

Marlena i Paweł

Bez Kamili to nie było by to samo, nie wyobrażamy sobie ślubu bez niej i to nie tylko jako wedding planerki ale też jako osoby, bo jest jedyna w swoim rodzaju. Pomogła nam bardzo w organizacji ślubu a nie było to łatwe zadanie. Jeżeli ktoś się zastanawia, czy da radę sam zorganizować swój ślub, szkoda czasu, Kamila zna się najlepiej na swojej pracy i widać, że to co robi to jej pasja w 100%. Jej opanowanie w sprawach czasami nie do przeskoczenia wydaje się nadludzkie, polecamy serdecznie

Monika i Arek

Cudowne Kobiety! Zadbały o każdy detal, a przede wszystkim swoim opanowaniem i ciepłem sprawiły, że nie było stresu i cała uroczystość minęła z uśmiechem na ustach, bez spiny. Cieszymy się, że to na Was trafiliśmy podczas wyboru konsultanta ślubnego, polecamy wszystkim Młodym Parom.

Agnieszka i Kamil

Organizowaliśmy z Kamila Romanow Weddings dużą, dwudniową uroczystość dla ponad 300 międzynarodowych gości w zaledwie dwa miesiące. Mimo, iż Pani Kamila i Pani Daria pracowały na nowym terytorium spisały się znakomicie! Organizatorki w 100% spełniły moje oczekiwania. Czuliśmy się dopieszczeni i zaopiekowani. Przygotowania przebiegały sprawnie i w spokojnej, radosnej atmosferze, co w dużej mierze przełożyło się na klimat wesela. Dziękujemy za pasję i doświadczenie. Życzmy dalszych sukcesów.

Marta i Michał

Kamila Romanow weddings, to przede wszystkim cudowna Kamila Romanow, która swoim urokiem i ogromnym ciepłem wspiera rozszalałe Panny Młode. Do Kamili trafiliśmy nieufni i zdystansowani, ponieważ mieliśmy już za sobą, bardzo nieudaną współpracę z inną wedding plannerką. Kamila zaopiekowała się nami, odczarowała nasze podeście do organizacji ślubu i razem przeżyliśmy cudowny czas przygotowań. Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie i miłość do swojej pracy, to cechy które określają Kamila Romanow weddings. Dziękujemy za przygotowanie najpiękniejszego dnia w naszym życiu, a także za cenne rady. Drogie Pary Młode! Pamiętajcie, że to Wy jesteście najważniejszym gościem na swoim weselu. Dzięki Kamila Romanow weddings tak będzie.